Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi akademik yıla Arama Konferansı ile başladı

bandirmaBandırma On Yedi Eylül Üniversitesi 2016-2017 Akademik yılına Akademik ve İdari Yönetim çalışanları bir araya getirerek Doç. Dr. Ali Arslan’ın moderatörlüğü ile yaptığı Arama Konferansı ile girdi.

Üniversite Rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in de katıldığı ve iki gün süren çalışmada, ortak akılla bir bütün olarak üniversiteye genel bir check-up yapıldı ve gelecek projeleri belirlendi.

Üniversite Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Alpaslan SEREL, Üniversite Denizcilik Fakültesi Dekanlığı Dekan Vekili Prof. Dr. Mustafa SARI, Üniversite Genel Sekreterlik yöneticileri, Dekanlar, Bölüm başkanları ve üniversitede görevde olan öğretim üyelerinin hemen hemen tamamının katıldığı program kuruluşun kendini yeniden keşfetmesi ve geleceğe hazırlamasında yeni bir dinamizm kazandırdı.

Program sonunda konuşma yapan üniversite rektörü Prof. Dr. Süleyman Özdemir ‘’Doğrusu bu kadar iyi geçeceğini ve katma değer sağlayacağını beklemiyordum. Çok başarılı bir program gerçekleştirildi. Programı gerçekleştiren Doç. Dr. Ali Arslan Beye ve tüm çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür ederim’’ Dedi.
Program sonunda hatıra fotoğrafları çekildi ve programa katkılarından dolayı Rektör Prof. Dr. Süleyman Özdemir tarafından Doç. Dr. Ali Arslan’a plaket takdim edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir